• Facebook
  • YouTube
  • Google+
| Sdílet |

úvod » Nabídka práce

Tipy pro Vás

Jak správně napsat motivační dopis
Jak správně napsat životopis
Jak se připravit na pracovní pohovor

Nabídka práce

Co Vás čeká?

Nejprve Vás důkladně zaučíme. Po zapracování Vás bude čekat již samostatný aktivní prodej střešního, stavebního a izolačního sortimentu. Budete pečovat o stávající zákazníky, vyhledávat nové obchodní příležitosti, poskytovat zákazníkům poradenství, zpracovávat cenové nabídky, pracovat s interním účetním systémem.

Každodenní komunikace se zákazníkem bude Vaší denní náplní práce, ať už na prodejně nebo v terénu. Budete zodpovědný za plnění obchodních cílů svého kmene zákazníků a výsledky pravidelně reportovat vedení společnosti.

Budeme po Vás chtít i administrativní věci, které jsou nezbytnou součástí pozice.

 
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Hledáme osobnost, která má obchodní talent, zkušenost s aktivním prodejem, s aktivním vyhledáváním nových obchodních příležitostí. Pokud máte zkušenost z podobného oboru, bude to pro Vás velkou výhodou. Hledáme obchodníka, který rád navazuje vztahy s lidmi, nebojí se nového a neznámého prostředí, zeptá se na to, co potřebuje. Vlastníte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič.

 
Co Vám můžeme nabídnout?

Příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí, který nabízí moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR. Práci na HPP, kde můžete očekávat zajímavé motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích, ale také výkonnostní odměny, věrnostní odměny. Služební auto i k soukromým účelům je samozřejmostí, navíc Vám dáme k dispozici mobilní telefon, notebook. Budeme s Vámi společně pracovat na Vašem dalším rozvoji. Dokonce Vás občas pošleme i na produktová nebo rozvojová školení.

 

Nástup je možný IHNED

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete nám motivační dopis a svůj životopis na naši e-mailovou adresu: personalni@salvatorstrechy.cz

 

Tel.: 727 947 092


ZPĚT do nabídek


Designed by varanasi Co., s.r.o.

EEI

Copyright ©2012 SALVATOR STŘECHY s.r.o.