• Facebook
  • YouTube
  • Google+

úvod » Nabídka práce

Tipy pro Vás

Jak správně napsat motivační dopis
Jak správně napsat životopis
Jak se připravit na pracovní pohovor

Nabídka práce

Za účelem rozšíření našeho stávajícího týmu na pobočce hledáme skladníky – řidiče VZV, kteří budou mít na starost prodej vyskladnění a naskladnění materiál.

Náplň práce:

- příjem zboží a jeho naskladňování

- vychystávání a výdej zboží zákazníkům dle dodacího listu

- provádění nakládek zboží na auta

- komunikace se zákazníky

- udržování pořádku ve skladu

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání - nejlépe technického směru

- praxe na obdobné pozici velkou výhodou

- platný řidičský průkaz na VZV

- dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost

- ochotu učit se novému a dále se vzdělávat

- znalost střešního sortimentu výhodou

- ŘP sk. B (výhodou)

Nabízíme:

- příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí

- moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR

- práci na HPP

- věrnostní odměny

- příležitosti a podporu k dalšímu rozvoji v rámci obchodu

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete nám motivační dopis a svůj životopis na naši e-mailovou adresu:personalni@salvatorstrechy.cz

Tel.:                                       727 947 090

Designed by varanasi Co., s.r.o.

EEI