• Facebook
  • YouTube
  • Google+

úvod » Nabídka práce

Tipy pro Vás

Jak správně napsat motivační dopis
Jak správně napsat životopis
Jak se připravit na pracovní pohovor

Nabídka práce

Za účelem rozšíření našeho stávajícího obchodního týmu hledáme zkušené obchodníky, kteří budou mít na starost prodej našeho materiálu a služeb a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Náplň práce:

- řízení obchodní činnosti pobočky a zajištění jejího provozu

- odpovědnost za plnění obchodních cílů pobočky

- odpovědnost za celkový chod pobočky

- aktivní prodej střešního, stavebního a izolačního sortimentu

- péče o stávající zákazníky

- komunikovat se zákazníky (osobně, telefonicky, mailem)

- poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu

- zpracovávat cenové nabídky

- pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:

- komunikativnost, odpovědnost a samostatnost

- SŠ vzdělání - nejlépe technického nebo obchodního směru

- praxe na obdobné pozici velkou výhodou

- zkušenost s vedením týmu, manažerské dovednosti

- odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu

- zkušenost s aktivním prodejem

- obchodní talent a příjemné vystupování

- velmi dobrý zákaznický přístup (vstřícnost)

- ochotu učit se novému a dále se vzdělávat

- znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook)

- znalost střešního sortimentu výhodou

- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

- příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí

- moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR

- práci na HPP

- zajímavé motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích

- výkonnostní odměny

- věrnostní odměny

- služební auto i k soukromým účelům

- mobilní telefon, notebook

- příležitosti a podporu k dalšímu rozvoji

- pravidelná školení

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete nám motivační dopis a svůj životopis na naši e-mailovou adresu:personalni@salvatorstrechy.cz

Tel.:                                       727 947 090

Designed by varanasi Co., s.r.o.

EEI