• Facebook
  • YouTube
  • Google+
| Sdílet |

úvod » Nabídka práce

Tipy pro Vás

Jak správně napsat motivační dopis
Jak správně napsat životopis
Jak se připravit na pracovní pohovor

Nabídka práce

Co říká SALVATOR STŘECHY s.r.o. o pozici

Firma SALVATOR STŘECHY s.r.o. je významným dodavatelem střešních krytin, střešního materiálu, plechů, okapových systémů v celé České republice.

 

Co Vás čeká?

Nejprve Vás důkladně naučíme. Po zapracování Vás bude čekat komplexní řízení pobočky, tedy rozvoj obchodní činnosti, ale zároveň zabezpečení běžného provozu na pobočce. Budete se aktivně podílet na prodeji střešního sortimentu, pečovat o stávající zákazníky, poskytovat jim poradenství, zpracovávat cenové nabídky, pracovat s interním účetním systémem. Každodenní komunikace se zákazníkem bude Vaší denní náplní práce, ať už na prodejně nebo v terénu. Budete zodpovědný za plnění obchodních cílů pobočky a výsledky pravidelně reportovat vedení společnosti.

Budeme po Vás chtít i administrativní věci, které jsou nezbytnou součástí pozice.

 

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Hledáme osobnost, která se nebojí říct svůj názor. Bude jednat samostatně. Pokud máte zkušenost z podobného oboru, bude to pro Vás velkou výhodou. Zkušenost s vedením týmu je nezbytnou podmínkou. Hledáme obchodníka s týmovým duchem, který se nebojí rozvíjet svůj tým na pobočce, zároveň na sobě chce dále pracovat a rozvíjet se. Vlastníte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič.

 

Výhodou bude, pokud budete umět?

Slyšeli jste již někdy v minulosti o systému K2? Pak máte velký náskok.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí, který nabízí moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR. Práci na HPP, kde můžete očekávat zajímavé motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích, ale také výkonnostní odměny, věrnostní odměny. Služební auto i k soukromým účelům je samozřejmostí, navíc Vám dáme k dispozici mobilní telefon, notebook. Budeme s Vámi společně pracovat na Vašem dalším rozvoji. Dokonce Vás občas pošleme i na produktová nebo rozvojová školení.

 

Nástup je možný INHED

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete nám motivační dopis a svůj životopis na naši e-mailovou adresu: personalni@salvatorstrechy.cz

Tel.: 727 947 092

 


ZPĚT do nabídek


Designed by varanasi Co., s.r.o.

EEI

Copyright ©2012 SALVATOR STŘECHY s.r.o.