• Facebook
  • YouTube
  • Google+

úvod » Nabídka práce

Tipy pro Vás

Jak správně napsat motivační dopis
Jak správně napsat životopis
Jak se připravit na pracovní pohovor

Nabídka práce

Z důvodu rozšíření našeho stávajícího pracovního týmu, hledáme nového kolegu do expedice na vedoucí pozici.

Pracovní náplň:

- koordinace expedice materiálu ze skladu centrály
- zajištění expedice na pobočky interní dopravou
- vychystávání a výdej zboží k expedici dle poptávky poboček
- zodpovědnost za správnou a včasnou expedici
- organizace práce a vedení 3-4 lidí
- provádění nakládek zboží na auta

Požadujeme:

- SŠ – nejlépe v oboru stavebnictví nebo strojírenství
- praxe ve vedení skladu alespoň 3 roky
- zkušenost s vedením menšího kolektivu
- platný řidičský průkaz na VZV
- výhodou znalost střešního materiálu
- výborný zdravotní stav a fyzickou zdatnost
- chuť do práce, samostatnost, pečlivost
- dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

- příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele
- práci na HPP
- odpovídající ohodnocení
- počáteční zaškolení
- příležitost se dále rozvíjet a vzdělávat
- nástup možný ihned