• Facebook
  • YouTube
  • Google+

úvod » Nabídka práce

Tipy pro Vás

Jak správně napsat motivační dopis
Jak správně napsat životopis
Jak se připravit na pracovní pohovor

Nabídka práce

VEDOUCÍ EXPEDICE

Z důvodu rozšíření našeho stávajícího pracovního týmu, hledáme nového kolegu do expedice na vedoucí pozici.

Pracovní náplň:

  • koordinace expedice materiálu ze skladu centrály
  • zajištění expedice na pobočky interní dopravou
  • vychystávání a výdej zboží k expedici dle poptávky poboček
  • zodpovědnost za správnou a včasnou expedici
  • organizace práce a vedení 3-4 lidí
  • provádění nakládek zboží na auta

Požadujeme:

  • SŠ – nejlépe v oboru stavebnictví nebo strojírenství
  • praxe ve vedení skladu alespoň 3 roky
  • zkušenost s vedením menšího kolektivu
  • platný řidičský průkaz na VZV
  • výhodou znalost střešního materiálu
  • výborný zdravotní stav a fyzickou zdatnost
  • chuť do práce, samostatnost, pečlivost
  • dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele
  • práci na HPP
  • odpovídající ohodnocení
  • počáteční zaškolení
  • příležitost se dále rozvíjet a vzdělávat
  • nástup možný ihned