• Facebook
  • YouTube
  • Google+

úvod » Nabídka práce

Tipy pro Vás

Jak správně napsat motivační dopis
Jak správně napsat životopis
Jak se připravit na pracovní pohovor

Nabídka práce

REFERENT NÁKUPU

Z důvodu rozšíření našeho stávajícího pracovního týmu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici nákupu.

Pracovní náplň:

  • zpracování objednávek střešního materiálu z poboček společnosti
  • zajištění kompletní dodávky materiálu na pobočky
  • komunikace s dodavateli
  • vystavování průvodních dokladů
  • vyřizování reklamací

Požadujeme:

  • SŠ – nejlépe technického oboru (stavebnictví nebo strojírenství)
  • uživatelská znalost práce na PC – Office, internet
  • znalost systému K2 výhodou
  • spolehlivost, pečlivost
  • komunikativnost, samostatnost
  • chuť do práce, dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele
  • práci na HPP
  • odpovídající ohodnocení
  • počáteční zaškolení
  • příležitost se dále rozvíjet a vzdělávat
  • moderní pracovní prostředí na centrále v Loukově
  • nástup možný ihned
  • možnost kariérního posunu v rámci společnosti na centrále nebo na další pozice spojené s obchodem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete nám motivační dopis a svůj životopis na naši e-mailovou adresu:personalni@salvatorstrechy.cz

Tel.: 727 947 090

Designed by varanasi Co., s.r.o.

EEI