• Facebook
  • YouTube
  • Google+
| Sdílet |

úvod » Reference

Reference střešních krytin - Pálená střešní krytina RÖBEN

Pálené střešní tašky Röben jsou velmi oblíbené díky svému kvalitnímu a vysoce estetickému provedení povrchových úprav a příznivému poměru mezi cenou a kvalitou. Tašky jsou mrazuvzdorné, stálobarevné, odolné vůči UV záření, kyselým dešťům či ptačímu trusu. Jakožto celokeramický výrobek jsou prodyšné a optimálně přijímají a odevzdávají jak vlhkost, tak teplo. Jejich hladký povrch eliminuje usazování nečistot, vytvrzený keramický povrch se nepoškrábe vlivem zledovatělého sněhu, krupobitím či při pokládce střechy.

Přesto, že klasickou barvou střechy je červená, taška Fläming nabízí atraktivní barvy rustikálního stylu a jedinečného podzimního listu.

Tašky Monzaplus jsou provedeny s důrazem na vysokou estetiku, která je dosažena použitím prvotřídních engob a glazur s pečlivým provedením detailů. Střecha s touto taškou mezi ostatními září. Rozeznáte ji zdaleka. Zblízka pak poznáte podle charakteristického trojlístkového profilu hřebenáče. Dům s touto střechou se pyšní brilantní a neopakovatelnou krásnou střechou.

Piemont je nejnovější model pálené tašky značky Röben. Má speciálně navržené zámky, které zajišťují dobrou těsnost. Díky nim může být taška Piemont položena i na střechy s velmi malým sklonem. Stejně tak jako ostatní modely splňuje také taška Piemont náročné požadavky na technické vlastnosti jako jsou odolnost na zlom, mrazuvzdornost, nízká nasákavost a odolnost vůči zatížení atmosférickými vlivy. Tašku Piemont charakterizuje moderní plochý tvar s nižší vlnou. Tato je podstatně nižší než vlna u ostatních modelů značky Röben.ZPĚT do seznamu


Designed by varanasi Co., s.r.o.

EEI

Copyright ©2012 SALVATOR STŘECHY s.r.o.