• Facebook
  • YouTube
| Sdílet |

úvod » Služby » Poradenský servis » Okapy

Okapy

Lakovaný hliníkový okapový systém PREFA

Tyto okapy se vyrábí z hliníkového plechu o tloušťce 0,70 mm, který je oboustranně povrchově upraven lakováním a lak je následně tepelně vytvrzen. Lakování je odolné vůči UV záření a velmi dobře odolává tepelným dilatacím a ohybům. Na celý okapový systém je záruka 40 let. Jsou bezúdržbové, extrémně odolné proti poškození, nekorodují, jsou velmi lehké a snadno se montují. Žlaby i svody jsou opatřeny ochrannou folií, která se po montáži odstraní.

Lakovaný pozinkovaný okapový systém

Pozinkované lakované okapy disponují řadou výhod, jako je velmi příznivá cena, bezúdržbový systém a vysoká kvalita lakování se zárukou kompatibility všech prvků. Povrchová úprava - 50 um polyuretanového laku zaručuje dlouhou životnost s minimálními nároky na údržbu, minimální roztažnost a vysokou odolnost vůči mrazu a povětrnostním vlivům. Žlaby i svody jsou opatřeny ochrannou fólií.


Ocelový okapový systém s barevnou vrstvou Lindab

Je nejkompletnější vyzkoušený systém pro odvodňování střech, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Skládá se z množství prvků, které jsou potřebné pro dokonalé odvodnění střech a je osvědčený a vyzkoušený na střechách v každém podnebí - v oblastech s velkým množstvím sněhu a silnými mrazy, stejně tak i v zemích, kde je velmi teplo a hodně slunečných dnů. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu. Materiál je velmi vhodný i pro použití v agresivním prostředí, např. v chemickém a ropném průmyslu.

Plastový okapový systém Marley

Bezúdržbový plastový okapový systém, vyrobený z bezkadmiového PVC odolného UV záření a povětrnostním vlivům. Dokonale hladký povrch plastu vykazuje lepší odtokové parametry a samočisticí schopnost než plech. Bezešvé svodové trubky z plastu mají větší pevnost než plechové svody se švem a nemají tendenci namrzat. Při správné montáži udrží i led! Vyrábí se v kulatém i hranatém provedení.Designed by varanasi Co., s.r.o.

EEI

Copyright ©2012 SALVATOR STŘECHY s.r.o.